Balıkçı Teknesi Sorumluluk Sigortası

Balıkçılık endüstrisinde karşılaşılan zorluklar zamanla değişir. En çok emek isteyen endüstrilerde kendini tehlikeye atanların yenilikçi ve yaratıcı düşünceli sigortacı desteğinin olması önemli rol oynar.  Bu sektördeki uzmanlar olarak balıkçılıkla bağlantılı olan pek çok rizikonun teminat altına alınması konusuna yenilikçi açıdan bakıyoruz.

Özellikle balıkçı gemileri için sade dille yazılmış bir poliçe oluşturduk. Bunun amacı, poliçede gemi operatörlerinin karşılaşacağı tüm sorumluluk rizikolarından bahsedilmesidir. Basitçe söylemek gerekirse, birkaç tane istisna dışındaki tüm deniz sorumluluk rizikolarını teminat altına alıyoruz. Bu demek oluyor ki satır aralarındaki önemli noktaların arkasına saklanmayan kişiler tarafından sigortalandığınızı gönül rahatlığı ile düşünebilirsiniz.

Balıkçılık endüstrisini gerçekten bilen profesyonel sigorta ekibi tahsis ettik. Bu ekibin tek amacı sigortalılarımızın en adil prim seviyesinde en kaliteli teminat kapsamına sahip olmasını temin etmektir. Yaptığımız tüm işler sigortalamaktan gurur duyduğumuz tüm gemi tiplerindeki artan pazar payımız ve sigortalılarımızın yararınadır.

Teminat altına aldığımız sorumluluklar:

Çatma, balık ağları, yüzer veya sabit cisim hasarları

Gemi adamı, yolcular ve diğerleri

Rotadan sapma masrafları

Cezalar

Dava ve say

Kirlilik ve çevresel yükümlülükler

Karantina masrafları

Kaçak yolcular, sığınmacılar ve hayat kurtarma

Çeki sorumlulukları

Enkaz kaldırma

Size karşı doğabilecek sorumluluklara ilişkin teminatlar:

Sözleşmelerden doğan teminatlar

Korsanlık

Sigortasız veya sigorta teminatı kısıtlı olan teknelerin verdiği zararlara karşı teminatlar


HİZMETLERİMİZ  0(533)813-6941