Hakkımızda

ŞAVRAN SİGORTA ACENTELİĞİ TİCARET VE LİMİTED ŞİRKETİ 26.08.2008 TARİHİNDE ANTALYA İLİ KAŞ İLÇESİNDE  KURULMUŞTUR.
 
ŞİRKET ORTAĞI VE ACENTE MÜDÜRÜ SEVGİ ŞAVRAN  ALMANYA  MÜNİH TEKNİK ÜNÜVERSİTESİ İŞLETME BÖLÜMÜ MEZUNUDUR.İŞ HAYATINA ALMANYA/ MÜNİH’TE BAŞLAMIŞTIR. MÜNİH MERKEZLİ OLARAK FAALİYET GÖSTEREN İDEAL A.Ş NİN ALLİANZ SİGORTA ACENTELİĞİNDE 5 YIL SÜREYLE SORUMLU MEMUR OLARAK ÇALIŞMIŞ VE 2007 YILINDA TÜRKİYE’YE DÖNEREK  1 YILLIK HAZIRLIK SONRASINDA ŞAVRAN SİGORTA ACENTELİĞİNİN KURUCU ORTAĞI  VE ACENTE MÜDÜRÜ OLMUŞTUR.
 
DİĞER ŞİRKET ORTAĞI, SİGORTA DANIŞMANI VE LİSANSLI BİREYSEL EMEKLİLİK ARACISI  SEDAT ŞAVRAN 2006-2007 YILLARI ARASINDA  ALMANYA MÜNİH KENTİNDE  SİGORTACILIK  ALANINDA İNCELEMELERDE BULUNMUŞ VE 2007 YILINDA TÜRKİYE’YE DÖNÜŞ YAPARAK ŞAVRAN SİGORTA ACENTELİĞİNİN KURULUŞ ÇALIŞMALARINI YÜRÜTMÜŞTÜR.
 
2008 YILINDA RAY SİGORTA ACENTESİ OLARAK FAALİYETE BAŞLAYAN ŞAVRAN SİGORTA ACENTELİĞİ  TİC.LTD.ŞTİ.  2011 YILI SONRASINDA  MAPFRE/GENEL SİGORTA, ALLİANZ SİGORTA VE AKSİGORTA    ACENTELİKLERİNİ BÜNYESİNE KATARAK  ÇOKLU ACENTELİK MODELİNİ BENİMSEMİŞTİR
 
AYRICA; BAŞTA SU ARAÇLARI SORUMLULUK SİGORTALARI OLMAK ÜZERE ÖZEL YATLAR VE TURİSTİK AMAÇLI YOLCU TAŞIMACILIĞI YAPAN TİCARİ DİĞER DENİZ ARAÇLARI İÇİN ULUSLARARASI YETERLİLİKTE HİZMET VE SİGORTA ÜRÜNÜ SUNAN TÜRK P&I SİGORTA İLE 29.06.2016 TARİHİ İTİBARİYLE ACENTELİK SÖZLEŞMESİ İMZALANMIŞTIR.
 
ACENTELİĞİMİZ BİREYSEL EMEKLİLİK VE HAYAT SİGORTALARI BRANŞINDA  DA ALLİANZ EMEKLİLİK VE HAYAT A.Ş.Nİ TERCİH ETMİŞTİR.
 
ŞAVRAN SİGORTA ACENTELİĞİ  ELEMENTER  BRANŞLARDA  HALEN 5  SİGORTA ŞİRKETİNİN,  EMEKLİLİK/HAYAT ACENTELİĞİ BRANŞINDA DA 1 SİGORTA ŞİRKENİN ACENTELİĞİ  İLE HALEN 3784  BİREYSEL VE KURUMSAL SİGORTALISINA HİZMET VERMEKTEDİR.
 
AMACIMIZ;
 
SİGORTALILARIMIZLA SİGORTA POLİÇESİNİN TANZİMİNE MÜTEAKİP 1  SENE SONRA YENİLEME İÇİN TEKRAR  GÖRÜŞEN  DEĞİL, HER ZAMAN 7/24 SAAT  ULAŞILABİLEN, ÖZELLİKLE HASAR  ANINDA  VE SONRASINDAKİ HER ADIMDA SİGORTALILARIMIZIN YANINDA OLUP ONLARIN SİGORTA DANIŞMANLIĞINI YAPARAK  MEMNUN SİGORTALILAR YARATMAK  VE ÜLKE ÇAPINDA SİGORTACILIK YAPMAKTIR.
 
VİZYONUMUZ ;
 
ÇEVRESİNE DUYARLI, SOSYAL SORUMLULUKLARININ BİLİNCİNDE, HER ZAMAN ULAŞILABİLEN, TEKNOLOJİYİ İLERİ SEVİYEDE KULLANIRKEN BİR O KADAR DA GELENEKSEL VE YÖRESEL KALAN, ARANAN, TERCİH EDİLEN VE REFERANS GÖSTERİLEN EN İYİ  SİGORTA ACENTESİ OLMAKTIR.

 HİZMETLERİMİZ  0(533)813-6941